نمایندگی ها

     شرکت تحقیقات و توسعه صنعتی زانیج ، با بیش از بیست و پنج سال تجربه مفید در تحقیقات کاربردی در زمینۀ طراحی و ساخت تجهیزات تست و کنترل مرغوبیت و ماشین آلات خاص خط تولید افتخار دارد به عنوان نمایندگی فروش محصولات و تجهیزات تست و کنترل مرغوبیت شرکت آلمانی Reilhofer KG ، و شرکت تایوانی Lenpure در خدمت صنایع مختلف کشور ایران باشد .

 

 

شرکت Reilhofer KG

 

 

 

 

     شرکت  ریلهوفر ( Reilhofer KG )  ، که مرکز اصلی آن در شهر کارلسفِلد ( Karlsfeld ) نزدیک شهر مونیخ در آلمان واقع شده است ، با سابقه ای بیش از 20 سال در زمینۀ طراحی و ساخت " سیستم های تشخیص زود هنگام عیوب در دستگاه و تجهیزات مکانیکی " و همچنین " سیستم های تضمین کیفیت محصول در انتهای خطوط تولید " فعالیت می نماید. هر چند که تجهیزات فوق عمدتاً برای بررسی عملکرد تجهیزات ایجاد و انتقال قدرت و بطور کلی پیشرانه ( Powertrains ) ، شامل موتور ، گریبکس، دیفرانسیل و . . . در وسایط نقلیه موتوری بکار گرفته می شوند، لیکن هیچگونه محدودیتی برای کاربرد این تجهیزات در دیگر صنایع ، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و برای کاربرد های متفاوت دیگر وجود ندارد .

 

 

 

     اساس کار تجهیزات مذکور، بررسی و آنالیز ارتعاشات و اصوات ناشی از عملکرد دستگاه و تجهیزات تحت آزمایش می باشد . در تجهیزات " تشخیص زود هنگام عیوب " ، ارتعاشات ، نوسانات و اصوات سیستم تحت کنترل بصورت مداوم پایش می شود و با مقایسۀ تطبیقی اطلاعات مذکور طی مدت کارکرد دستگاه ، در صورت بروز هر گونه عیب مکانیکی قبل از توسعه و گسترش خرابی و ضایعات بیشتر، دستگاه یا مجموعه متوقف خواهد شد. تجهیزات "  تضمین کیفیت محصول در انتهای خطوط تولید " قادر هستند تا با بررسی و آنالیز ارتعاشات، نوسانات و اصوات ایجاد شده در دستگاه و مجموعه های مختلف و مقایسۀ تطبیقی آن ها با یک دستگاه یا مجموعۀ سالم و مرجع، صحت یا عدم صحت عملکرد آن را در کمترین زمان و بالاترین دقت ممکن تشخیص دهند . 

 

 

     

 

     تجهیزات و محصولات شرکت ریلهوفر می توانند در مراحل مختلف پروژه های طراحی، تحقیق و توسعه و خطوط تولید به کار گرفته شوند. این تجهیزات را می توان برای تست قطعات و اجزای تفکیک شده ، تست موتور بصورت مجزا، تست سیستم انتقال قدرت، تست کل مجموعۀ پیشرانه خودرو و یا تست دیگر قطعات و مجموعه های مونتاژ شده بکار گرفت. شرکت ریلهوفر بخاطر نوآوری های هوشمندانه اش در مبانی تضمین کیفیت انتهای خطوط تولید، موفق به دریافت "جایزۀ هنری فورد" شده است و بسیاری از صنایع و شرکت های خودروسازی معتبر در سطح جهان از مشتریان این شرکت می باشند . 

  

 

 

 

 

کاتالوگ شرکت ریلهوفر:

 

 

 

 

شرکت Lenpure

     شرکت لِنپیور ( LENPURE ) ، بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده محفظه های تست حرارتی ، برودتی ، رطوبتی ، شرایط محیطی ، سالت اسپری و . . . در کشور تایوان می باشد . محصولات این شرکت با دارا بودن استاندارد CE اروپا، کیفیت ساخت بسیار بالا ، گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش مناسب به بسیـاری از کشـورهای دنیا از جمله کشـور های اروپایی، آمریکا صادر می گردد .

 

 

     شرکت LENPURE ضمن ارائۀ محصولات استاندارد خود مطابق با مشخصات فنی مندرج در کاتالوگ های شرکت ، آمادگی طراحی و ساخت تجهیزات سفارشی مورد نظر مشتریان محترم را در حداقل زمان ممکن، بالاترین کیفیت و با قیمت های مناسب دارد .

     تجهیزات تست ارتعاشات با سیستم کنترل کامپیوتری و همچینن تست ضربه از دیگر محصولات این شرکت می باشند .

 

 

      محفظه های تست حرارتی ، برودتی و سالت اسپری در ابعاد بسیار بزرگ نیز از دیگر محصولات شرکت لِنپیور می باشد .

 

 

      لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر، با این شرکت تماس حاصل فرموده یا به سایت شرکت لِنپیور (www.lenpure.com) مراجعه نمایید .

 

کاتالوگ شرکت لنپیور: